Liftingová masáž ENERGILIFT

 

Liftingová masáž ENERGILIFT

 Liftingová masáž obličeje a dekoltu ENERGILIFT byla vytvořena ve spolupráci s plastickým chirurgem. Při masáži se pracuje na obličejových svalech, dochází tak k jejich posílení a vyhlazení pleti. Při této masáži dochází k regeneraci buněk a zvyšuje se mikrocirkulace. Má příznivý účinek na fibroblasty, čímž posilujeme kolagenová a elastinová vlákna v pleti. Také podporuje aktivitu melanocytů a jejich správnou a rovnoměrnou produkci pigmentu. Tato masáž je ideální jako péče o stárnoucí pokožku. Můžeme ji nazvat gymnastikou pro svaly obličeje. Svaly jsou vypnuté a liftingový efekt je viditelný již po prvním ošetření.    

 Je to velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází zcela s novou tváří.

Manuální lifting obličeje se díky své efektivitě těší čím dál větší oblibě. Nachází své uplatnění u širokého spektra klientů a stává se významnou součástí pravidelné péče o pleť.

TOPlist