Lymfodrenáž přístrojová

   Lymfodrenáž přístrojová - LYMFOVEN 14s NOVINKA!!

 

 

         

 

 

LYMFODRENÁŽ aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin. Obsahují vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie, látky, vzniklé jako odpad metabolických procesů. V lidském těle se nacházejí 4 hlavní lymfatická centra, kterými jsou podpaží a tříselné uzliny. Tok lymfy na rozdíl od krevního oběhu není stimulován srdcem.

    Přístroj Lymfoven pracuje s postupující tlakovou vlnou. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Lehké, rytmické tlakové vlny běží od centra (třísel) přes boky, stehna, lýtka periferním směrem k chodidlům a prstům nebo obráceně. Následně tlak povoluje a opět začíná nová vlna. Masáž je vnímána jako velmi příjemná. Tato metoda lymfodrenáže podporuje odtok mízy (lymfy) z tkání.

    Pomocí řízeného tlaku kompresního přístroje se urychluje žilní návrat, zlepšuje přívod tepenné krve, zvyšuje lymfatická drenáž, podporuje se látková výměna a zmenšují otoky. Již po první proceduře je dosahováno měřitelných výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. K ošetření celulitidy je optimální alespoň 10 procedur. Břišní manžeta přispívá k rychlému snížení objemu pasu i u tzv. pivního břicha. Masáž břicha podporuje zažívání a pohyblivost střev. Přirozeným způsobem se tak aktivuje trávení a vyprazdňování.

    Sočástí procedury je manuální vyprázdnění lymfatických uzlin, které je nezbytně nutné pro správné provedení ošetření přístrojovou lymfodrenáží!!!

 

 

                

                                                       

 

 

TOPlist